Sutaupykite laiko ir pinigų naudodami sraigtinius pamatus

Sraigtinius pamatus montuojame pradėdami terasų ir tvorų, baigdami parko suoliukų ir triukšmo barjerų įtvirtinimu. Darbus atlieka sertifikuoti montuotojai visoje Lietuvoje. Kad užtikrintume gerą pritvirtinimą, prieš sukdami sraigtus žemėje išgręžiame skylę. Mažesni akmenys gręžiant pastumiami, o akmenys iki 30 cm suskaldomi. Susidūrę su kieta uoliena, gręžiame ir įdedame dubletą taip, kaip visada buvo daroma Sraigtinį pamatą galima sukti visur, kur kasami ir liejami poliai ar įkasami jau išlieti betoniniai poliai.

Sraigtiniai pamatai – daugeliui paskirčių

Mūsų metodas ir mūsų sraigtiniai pamatai tinkami net ir dideliems montavimo darbams. Sraigtinius pamatus taip pat galime įstatyti ten, kur statoma, pvz., tvora, terasa, daržinė ar pavėsinė. Tačiau jie tinka ir tokiems didesniems statiniams, kaip triukšmo barjerai ar pagalbiniai pastatai. Kitos naudojimo sritys – sraigtiniai pamatai parko suoliukams, dviračių stovams, šiukšliadėžėms ir ženklams tvirtinti. Mes turime daugiau nei dešimt skirtingų sraigtinių pamatų modelių, ir jų paskirtis priklauso nuo pagrindo ir nuo to, kas bus montuojama. Turime net keletą specialių pritaikymo būdų, kurie naudojami, pvz., montuojant apsaugines tiukšmo sieneles ar vėliavų stovus.

Nepadaroma jokia žala žolei, asfaltui ar grindiniui.

Įrengiant sraigtinius pamatus nereikia ardyti vejos ar išgręžti grindinio. Jei turite, pvz., trinkelių grindinį, pakelsime tik tą akmenį, kur bus sraigtas, ir gręšime ten. Galime net įstatyti sraigtą tiesiai į esamą medžio perdangą ar asfaltą ir tada gręžti 80 mm grąžtu. Tai, žinoma, sutaupo labai daug laiko ir pinigų. Nebereikia liejimo darbų, nes statomo statinio montavimą galima pradėti iš karto, kai tik į vietą pristatomi sraigtai. Sraigtinius pamatus netgi galime įrengti žiemą.